ÖVRIGT / Diverse / Allmoge 17537104
nr 1753 7104
Allmoge
3 delar, diverse, bland annat gunghäst
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 januari 2026
kl 18:42:11
100 kr
150 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor